Roletai

      Roletai plastikiniams langams. Tai roletai, pritaikyti specialiai plastikiniams langams su stiklo paketu. Varstant arba atverčiant lango varčią, roleto medžiaga „neiškrenta“ iš kreipiančiųjų. Viršuje medžiaga susisuka į ritinį ant vamzdžio. Vamzdis uždengtas specialiu profiliu per visą roleto plotį. Roleto medžiaga dėl patogaus valdymo mechanizmo visada išliks švari ir nepažeista. Pakelti arba nuleisti medžiagą galima grandinėlės pagalba. Traukiant grandinėlę galima suvynioti arba išvynioti medžiagą – roleto medžiagą galima sustabdyti bet kuriame aukštyje. Roletų mechanizmas gali būti laminuojamas medienos imitacijos plėvele: auksinis ąžuolas, tamsus ąžuolas, raudonmedis, riešutmedis, pušis.
      Tradiciniai roletai. Tai papraščiausia roletų sistema. Ją sudaro vamzdis, plastmasiniai/metaliniai laikikliai, apatinis profilis ir audinys. Lengvai pritaikomi prie kiekvieno lango, gali būti valdomi grandinėle, spyruokle, elektros pavara. Jų pagalba galima reguliuoti patalpos apšvietimą pagal poreikius. Siūlome platų medžiagų rūšių pasirinkimą iš Suomijos ir Ispanijos. Kiekviena medžiagos rūšis turi po 6-12 atspalvių. Yra medžiagų, atsparių drėgmei, kurios leidžia pritaikyti roletą vonios kambaryje. Galimas montavimas ant sienos, lango ar lubų. Gaminami net iki 4.5 m pločio.
      Roletai DIENA - NAKTIS. Šie roletai pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis. Reguliuojant juostų persidengimą galima padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą, net nepakėlus roleto aukštyn. Traukiant grandinėlę galima pakelti, nuleisti ir bet kuriame aukštyje sustabdyti roletą. Roleto audinys susisuka į ritinėlį ant vamzdžio. Lengvai pritaikomas prie bet kokio lango.
      Dvigubi roletai. Šie roletai pagaminti su dviguba viršutine kasete ir dviem valdymo mechanizmais.Vienoje kasetėje galima rinktis du skirtingus audinius, pavyzdžiui, vieną -dienai, kitą - nakčiai. Vienu metu galima naudoti abu audinius.
      Roletai stogo langams. Roletai pritaikyti pasvirusiems stogo langams. Valdomi rankenėle arba spyruokliniu mechanizmu. Gaminami trijų tipų: 1) roletas fiksuojamas tam tikroje pozicijoje kabliukų pagalba, roleto audinys susisuka ant veleno lango viršuje ir nėra paslepiamas; 2)roletas fiksuojamas tam tikroje pozicijoje kabliukų pagalba, rulonas yra pridengiamas aliuminio dangteliu ir tampa nebe toks pastebimas; 3) roletas fiksuojamas automatiškai specialių kreipiančiųjų pagalba bet kurioje padėtyje, todėl nebenaudojami kabliukai lango šonuose, roleto rulonas paslepiamas kasetėje.
      Fotoroletai. Ant šio tipo roleto audinio cheminiu būdu galima perkelti bet kokį atvaizdą ar atspalvį. Audinį galima rinktis standartinio pralaidumo arba gumuotą. Paruoštą audinį galima pritaikyti bet kuriam roletų tipui.
      Roletai nuo saulės ir karščio. Tai pats efektyviausias būdas apsisaugoti nuo saulės karščio. Audinys atspindi net 88 proc. infraraudonųjų saulės spindulių. Neleidžia atsirasti saulės atspindžiams ant televizoriaus ir kompiuterio ekranų. Iš patalpos pusės matomas vaizdas lauke. Stipriai sumažina patalpų kondicionavimo išlaidas. Tinka visų tipų roletų mechanizmams.
      Roletai valdomi iš apačios į viršų. Roleto kasetė montuojama lango apačioje. Tinka visų tipų plastikiniams langams. Varstant arba taverčiant lango varčią, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo specialių kreipiančiųjų pagalba. Medžiaga susisuka į ritinėlį ant vamzdžio, uždengto specialiu aliuminiu profiliu. Valdomi rankenėle lengvai fiksuojant šoninėse kreipiančiosiose.