Tinkleliai

      Tai patikima apsauga nuo vabzdžių, pienių ir tuopų pūkų, skrajojančių vasaros metu, bei krentančių lapų rudenį. Apsaugodamas nuo šių gamtos išdaigų tinklelis netrukdgo grynam orui prasiskverbti į patalpą.
      Tinklelis - rėmelis. Labai lengvai montuojami prie lango rėmo. Tinklelis - rėmelis kabliukais tvirtinamas prie lango rėmo iš lauko pusės. Tokį tinklelį galima pritvirtinti prie visų tipų langų. Rėmelį galima lengvai nuimti ir prireikus vėl uždėti. Tinklelio rėmas gali būti stabilus arba stumdomas. Standartinės rėmelio spalvos balta ir ruda, paprastai naudojamas pilkos spalvos tinklelis. Pageidaujant rėmelis gali būti nudažytas milteliniu būdu bet kokia RAL paletės spalva.
 
      Tinklelis - roletas. Veikia kaip roletas (tinklelį galima nuleisti arba pakelti, arba traukti į vieną ir į kitą šoną). Tinklelis gali susisukti horizontaliai arba vertikaliai arba į šoną. Galima rinktis papildomą stabdymo mechanizmą. Tinklelio apatiniame ir šoniniame profilyje įmontuotas šepetėlis, kuris uždengia plyšius. Tinklelis - roletai gali būti įrengiami tiek ant langų, tiek ant durų, tiek ant stoglangių.
 
      Tinklelis - durys. Labai lengvai montuojamas prie durų rėmo. Veikia kaip durys. Tinka visų tipų lauko ir balkono durims.