Žaliuzės

      Vertikalios žaliuzės. Vertikalios tekstilinės, plastikinės ir nuo saulės bei karščio apsaugančios žaliuzės - praktiška ir ekonomiška alternatyva užuolaidoms. Jos gali būti tvirtinamos tiek tarnybinėse patalpose, tiek biuruose, tiek apipavidalinant gyvenamųjų namų erdves. Ant vienos žaliuzės galima sukabinti skirtingų spalvų arba aukščių juostas, taip pagyvindami interjerą. Šių žaliuzių valdymas yra gana paprastas: traukiant virvelę arba distancinio pagalba juostos suvažiuoja į vieną ar kitą pusę bei iš vidurio į kraštus. Juostų pasisukimo kampas - 360 laipsnių - reguliuojamas grandinėle. Gali būti montuojamos prie lubų, sienos, į lango ar durų nišą. Vertikalių tekstilinių žaliuzių lengva priežiūra - jas galima skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Dėl savo funkcionalumo ir patogumo (nes tinka net trikampiams langams), vertikalios žaliuzės yra ekonomiškas sprendimas Jūsų interjerui.
 
      Horizontalios žaliuzės. Šios žaliuzės jau seniai įsitvirtino kaip labiausiai praktiškas ir populiarus interjero dizaino elementas. Jos puikiai dera su tiulinėmis ir naktinėmis užuolaidomis. Horizontalios žaliuzės plastikiniams langams ir montuojamos tarp stiklų mediniuose languose yra paprastas, universalus, nestandartinis dekoras langams. Dėka įvairių spalvų šios žaliuzės gali sukurti nepakartojamą atmosferą patalpoje. Horizontalios žaliuzės plastikiniams bei mediniams langams išsiskiria tuo, kad šonuose pritvirtinamos juostelės, kurių pagalba atidarius langą žaliuzės išlieka prigludusios prie stiklo. Šis variantas puikiai tinka virtuvės ir vonios kambariams. Šias žaliuzes galima montuoti prie lubų, sienos, į lango ar durų nišą. Galima reguliuoti juostelių pasvirimo kampą, pakelti-nuleisti ir norimame aukštyje užfiksuoti žaliuzę.
 
      Plisuotos žaliuzės. Jei esate suglumę, norėdami apipavidalint išskirtinio dizaino langus (pavyzdžiui, pusiau apvalius, trapecijos ar trikampio formos) žaliuzėmis - drąsiai rinkitės plisuotas. Jos taip pat idealiai tinka stikliniams stogams, panoraminiams langų stiklams, arkos formą turintiems stoglangiams papuošti. Didelis pasirinkimas neblunkančių audinių atspalvių ir faktūrų. Audiniai, naudojami plisuotų žaliuzių gamybai, kelis kartus yra impregnuojami, todėl ilgai išlaiko stabilią formą ir nekaupia dulkių. Plisuotos žaliuzės pasižymi puikia gaisro charakteristika: jos lengvai neužsidega ir neįsielektrina. Priklausomai nuo modelio, jos gali būti valdomos rankiniu arba automatizuotu būdu.
 
      Apsauginės žaliuzės. Naudojamos siekiant užtikrinti papildomą patalpų apsaugą nuo įsilaužimo, mechaninių paþeidimų, patalpų apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių bei patalpų perkaitimo šiltuoju metų laiku, šilumos izoliaciją šaltuoju metų laiku, garso izoliaciją bei sumažina dulkių patekimo į patalpą galimybę. Tinka langams, durims, garažo vartams. Gaminamos iš plieno ir aliuminio. Gali būti valdomos virvele, rankenėle arba varikliu. Apsauginës žaliuzės gali būti montuojamos į nišą, ant nišos arba apsuktos - kai dėžės išgaubtoji dalis atsukama į patalpą.