Garažo vartai

      Mūsų siūloma produkcija – sekciniai vartai namams ir pramonei. Gaminant vartų paneles įvertinama apsauga nuo pirštų privėrimo ir tarpinių dėka užtikrinama izoliacija. Unikali sekcijų forma suteikia išskirtinį stiprumą vartams. Tai suteiks dar daugiau saugumo.
      40 mm storio poliuretano užpildas išsaugos Jūsų namų šilumą ir ramybę. Ypač gera vartų sekcijų ir mechanizmo antikorozinė apsauga garantuoja ilgalaikį ir patikimą Jūsų vartų darbą. Naujas vartų dizainas pabrėš puikų Jūsų namų stilių ir išskirtinumą. Vartų segmentai gali būti padengti ultra-violetiniams spinduliams atsparia PVC danga. Kelių spalvų danga ne tik suteiks galimybę pasirinkti deramą atspalvį, bet ir suteiks segmentams papildomą apsaugą nuo aplinkos poveikio.

      Galimi segmentų dizaino variantai:
      Viršutinė juosta dizaino vartų segmentų paviršius lygus, viršuje yra siaurias griovelis dalijantis segmentą į dvi dalis (1/5 ir 4/5), standartinė spalva balta RAL 9016. Pageidaujant, vartai gali būti nudažyti kita RAL paletės spalva. Standartinis vartų dydis yra iki 6 m pločio ir iki 3 m aukščio. Dėl didesnių šio tipo vartų konsultuokitės su įmonės darbuotojais.
     Vidurinė juosta dizaino vartų segmentai gaminami medžio ir tinko faktūros su siauru grioveliu dalijančiu segmentą per pusę, taip sukuriant plačių lentų (25 cm) įspūdį, standartinė spalva balta RAL 9016. Pageidaujant, vartai gali būti nudažyti kita RAL paletės spalva. Standartinis vartų dydis yra iki 6 m pločio ir iki 2,75 m aukščio. Dėl didesnių šio tipo vartų konsultuokitės su įmonės darbuotojais.
      Juostos dizaino vartų segmentai gaminami medžio ir tinko faktūros su siaurais grioveliais dalijančiais segmentą kas 10 cm, taip sukuriant ištisinės vartų plokštumos įspūdį, standartinės spalvos balta RAL 9016 ir ruda 8017. Pageidaujant, vartai gali būti nudažyti kita RAL paletės spalva. Šio modelio garažo vartai ypač tvirti ir gali būti pagaminti iki 10 m pločio (50 kv.m. ploto). Standartinis vartų dydis yra iki 6 m pločio ir iki 3 m aukščio. Dėl didesnių šio tipo vartų konsultuokitės su įmonės darbuotojais.
      Filinginiai dizaino vartų segmentai gaminami medžio faktūros su stačiakampio formos elementais, standartinė spalva balta RAL 9016. Pageidaujant, vartai gali būti nudažyti kita RAL paletės spalva. Standartinis vartų dydis yra iki 6 m pločio ir iki 3 m aukščio. Dėl didesnių šio tipo vartų konsultuokitės su įmonės darbuotojais.
      Lygūs dizaino vartų segmentų visas paviršius yra lygus, gaminami medžio, tinko ir lygios faktūros, standartinė spalva balta RAL 9016. Pageidaujant, vartai gali būti nudažyti kita RAL paletės spalva. Standartinis vartų dydis yra iki 6 m pločio ir iki 3 m aukščio. Dėl didesnių šio tipo vartų konsultuokitės su įmonės darbuotojais.
      Makrojuosta dizaino vartų segmentai gaminami tik tinko faktūros, gofruoti 10 mm bangelėmis, standartinė spalva sidabro RAL 9006. Pageidaujant, vartai gali būti nudažyti kita RAL paletės spalva. Šio modelio garažo vartai ypač tvirti ir gali būti pagaminti iki 10 m pločio (50 kv.m. ploto). Standartinis vartų dydis yra iki 6 m pločio ir iki 3 m aukščio. Dėl didesnių šio tipo vartų konsultuokitės su įmonės darbuotojais.
      Mikrojuosta dizaino vartų segmentai gofruoti 5 mm bangelėmis, standartinė spalva balta RAL 9016. Pageidaujant, vartai gali būti nudažyti kita RAL paletės spalva. Standartinis vartų dydis yra iki 6 m pločio ir iki 3 m aukščio. Dėl didesnių šio tipo vartų konsultuokitės su įmonės darbuotojais.
      Perforuoti vartų segmentai sudaryti iš 40 mm storio aliuminio rėmo, kuriame įtvirtinta perforuoto plieno plokštė. Tokie vartai pralaidūs orui ir šviesai. Standartinė spalva anoduoto aliuminio, tačiau pageidaujant gali būti nudažyta kitomis RAL paletės spalvomis. Standartinis vartų dydis yra iki 6 m pločio ir iki 3 m aukščio. Dėl didesnių šio tipo vartų konsultuokitės su įmonės darbuotojais.
      Panoraminiai vartų segmentai pagaminti iš aliuminio rėmo, kuris gali būti anoduotas, dengtas medžio rašto PVC plėvele ar dažytas RAL paletės spalva, ir dvigubo akrilo paketu (skaidraus, matinio arba raštuoto stiklo).  Standartinis vartų dydis yra iki 6 m pločio ir iki 3 m aukščio. Dėl didesnių šio tipo vartų konsultuokitės su įmonės darbuotojais.
      Vientiso polikarbonato segmentų vartai - vientiso 25 mm storio polikarbonato lakštais (skaidrus, žalsvas ir rusvas) stiklinti vartai. Komplektacijoje bet kokia RAL spalva dažyti aliuminio profiliai. Standartinis vartų dydis yra iki 6 m pločio ir iki 3 m aukščio. Dėl didesnių šio tipo vartų konsultuokitės su įmonės darbuotojais.
   
      Segmentų paviršiaus faktūra:
   
       Medžio                Tinko                    Lygi
 
     Medžio rašto danga. Vartų segmentai, gaminami medžio faktūros - Vidurio juosta, Juostos, Filinginiai - gali būti padengti specialia, ultravioletiniams spinduliams atsparia PVC medžio rašto plėvele. Kelių spalvų danga ne tik suteikia galimybę pasirinkti deramą atspalvį, bet ir suteikia segmentams papildomą apsaugą nuo aplingos poveikio.
 
                            
      Auksinis              Senas               Tamsus         Raudonmedis                        
      ąžuolas             ąžuolas              ąžuolas 
 
 
      Standartinės gamyklinės RAL paletės spalvos:
 
      Vartų konstrukcijos tipai:
  • - R40 bėgių sistema pateikiama pilnai surinkta su tampomomis (tension) spyruoklėmis, trosais ir kitais priedais.  Maksimalūs vartų išmatavimai  yra 3000x2650 mm. R40 vartų bėgiai gali būti su šonuose sumontuotų spyruoklių sistema (SM), kuri palieka daugiau aukščio erdvės garaže, ir su spyruoklėmis po horizontaliais bėgiais.
  • - TL konstrukcijos tipo vartuose sumontuotos susukamos (torsion) spyruoklės, kurios užtikrina gerą vartų balansą nepriklausomai nuo vartų išmatavimų ar juose sumontuotų papildomų aksesuarų (pvz. praėjimo durys ar sustiprinti statramsčiai).
      Vartai gali būti pakeliami rankiniu būdu arba automatizuotai. Specialiai vartams pritaikytos daugelio žinomų gamintojų automatizuoto valdymo sistemos: SOMMER, LIFTMASTER, OVITOR, M-TEC, GfA, užtikrins patogų, efektyvų ir saugų sistemos darbą. Vartų automatika atskirai parenkama pagal vartų dydį bei reikiamas funkcijas.
      Klientui pageidaujant į vartus ar šone jų gali būti įrengtos praėjimo durys, nerūdijančio plieno langeliai, įkomponuotos dekoratyvinės aplikacijos ir kt.