UAB Talma

Apie mus

2000 m.

Pradėjau dirbti Lietuvoje didžiausios langų gamybos įmonės UAB „Hronas” Plungės filialo vadovu. Gaminome ir montavome plastikinius, medinius, aliuminio langus ir duris visoje Žemaitijoje. Tai buvo nauja veiklos sritis. Teko įgyti nemažai žinių, kad klientams pateiktume kokybišką gaminį ir gerai atliktume montavimo darbus. Pastovūs mokymai įmonėje, asmeninis domėjimasis šia sritimi, kokybiškas kolektyvo darbas leido išsilaikyti rinkoje iki šių dienų.

2005 m.

Pradėjome veikti kaip atskira įmonė UAB „TALMA”. Išplėtėme savo veiklos sritį. Dabar įmonė savo klientams gali pasiūlyti plastikinius, medinius, aliuminio langus , duris, šarvuotas lauko ir vidaus duris, garažo vartus, vidaus duris standartines ir gaminamas pagal individualius užsakymus, berėmes aliuminio-stiklo konstrukcijas, stoglangius, žaliuzes, roletus, markizes. Konsultuojame, matuojame, montuojame, atliekame apdailos darbus. Įmonėje lankstome skardos gaminius.

2010 m.

Įmonė įsikūrė naujame, erdviame pastate, esančiame I.Končiaus g.1 Plungė.
UAB „TALMA” savo gaminiais papuošė ir suteikė šilumą daugumai Plungės, Rietavo ir kitų aplinkinių miestų pastatams: mokykloms, vaikų darželiams, ligoninėms, administraciniams pastatams, daugiabučiams, individualiems namams.

Mano vadovaujamoje įmonėje dirba patyrę savo srities specialistai. Stengiamės įgyvendinti visus kliento norus, tiekdami kokybiškus produktus ir paslaugas už geriausią kainą.

Direktorius Antanas Matevičius