Klijuotos medienos gaminiai

      Langų ir durų gamybai naudojami dygiuotos pušies kelių sluoksnių klijuoti tašai, kurie yra ypatingai tvirti ir atsparūs deformacijoms. Mediniai gaminiai - tai optimalus pasirinkimas tiems, kurie ypač vertina natūralias medžiagas. Lietuvoje dažniausiai montuojami europinio tipo (atsidaro į vidų)  langai. Skandinaviški (atsidaro į lauko pusę) eksportuojami į Švediją, Daniją ir Norvegiją... Mes prekiaujame tik europinio tipo mediniais gaminiais.
      Mediniai gaminiai vertinami dėl daugelio išskirtinių savybių. Medis yra natūrali, ekologiška ir ilgaamžė medžiaga, idealiai tinkanti gyvenamajai aplinkai ir puikiai deranti įvairių architektūros stilių statiniuose. Mediniai langai nekaupia elektrostatinių krūvių ar papildomo purvo, kaip tai atsitinka su daugeliu dirbtinių medžiagų. Tačiau jie turi ir trūkumų: reikalauja didenės priežiūros, didesnė tikimybė plisti gairui.
      Gaminio medis pirma yra impregnuojamas, tuomet padengiamas specialiu polimeriniu sluoksniu ir dažomas vienu ar keliais sluoksniais šiaurės šalims pritaikytų dažų. Sistema yra ypač ekologiška - čia jau nebėra įprastų formaldehidų, švino karbonatų ir kitų vėžį sukeliančių nuodų.
      Visi mediniai gaminiai yra gaminami su aliuminio nuolajom, kurios prailgina lango tarnavimo laiką, taip pat gali būti (ir rekomenduotina) kaustyti aliuminiu. Kaustymas aliuminiu daromas visu perimetru iš lauko pusės. Tai prailgina gaminių tarnavimo laiką, nes aliuminio dangtelis apsaugo nuo išorinio atmosferos poveikio, ir sumažina laiko sąnaudas gaminio priežiūrai iš išorės. Taip pat papildoma kamera įtakoja didesnę šilumos izoliaciją. Aliuminio kaustymas gali būti anoduotas arba dažytas.

     Pastaruoju metu prekiaujame 78 mm ir 94 mm storio mediniais gaminiais, jų gaminimo laikotarpis kinta, priklauso nuo užimtumo, tai gali būti nuo 4 iki 12 savaičių.